תפריט נגיש

מאמרים

איך בוחרים סילוקית לאסלה

כל חדר שירותים הוא בעל מאפיינים מיוחדים ולכן דורש סילוקית לאסלה שמתאימה לו, לא עם יכולות גבוהות מדי כי אז תשלמו יותר מהדרוש, ובוודאי לא פחות מדי כי אז לא תקבלו מענה הולם.

האם משאבת הניקוז שלכם תקינה

טיפים לשמירה על משאבת הסילוק

מדוע משאבות ניקוז הן כה הכרחיות?

טיפים לשמירה על משאבת הסילוק

משאבת סילוק לכיור

מה חשוב לבדוק לפני קניית משאבת סילוק לשירותים

מהי סילוקית לאסלה וכיצד היא פועלת?

אם יש לכם משרד או יחידת דיור הנמצאים במקום מרוחק מתשתית הביוב הציבורית או מתחת לה, ייתכן מאוד שאתם צריכים סילוקית לאסלה. באתר drain pump תוכלו למצוא את כל המידע

עובדות אודות משאבות לניקוז ממקומות נמוכים

במידה והמרתף כולל נקודות חיבור למים וביוב הוא נדרש בפתרונות הולמים להזרמת המים לגובה פני הקרקע לצנרת הראשית. פתרונות אלו מוצעים בדמות סוגים שונים של משאבות לניקוז ממקומות נמוכים.

איך סילוקית עובדת?

סילוקית היא משאבת ניקוז שאותה ניתן להתקין בבתים, משרדים, מפעלים, מרתפים, חניונים ועוד מגוון מבנים. הגורם המשותף לכל אלו הוא שצנרת הביוב הראשית של העירייה או המעוצה המקומית איננה זמינה לפינוי המים והפסולת שהם מכילים.

מחיר סילוקית: ממה הוא מושפע והאם זה משתלם

מאחר וסילוקית משווקת כסדרת מוצרים בעלי מאפיינים שונים, המתאימים למטרות שונות, מחירי הסילוקית דינאמיים. במאמר זה תוכלו לקרוא כיצד המחיר מושפע והאם הוא משתלם.

איך לבחור משאבת סילוק

מה חשוב לבדוק לפני קניית משאבת סילוק לשירותים

סילוקית- אודות המותג ומוצרים נוספים

סילוקית איננה משאבה אחת אלא מספר משאבות תחת שם המותג, משאבות שמיובאות לארץ על ידי "המניע משאבות בע"מ". בזכות איכותן של משאבות אלו והליכי שיווק נכונים, זכה המונח "סילוקית" למוניטין מיוחד, עד כדי כך שיש הסבורים כי מדובר במוצר אחד ויחיד בשוק.

טיפים לשמירה על משאבת הסילוק

טיפים לשמירה על משאבת הסילוק

מידע על מחיר משאבת סילוקית

אם תעיינו ברשת האינטרנט ותחפשו את מחיר משאבת סילוקית, תקבלו קשת רחבה של הצעות מידי יצרניות ובעלי מקצוע שונים. לעיתים המחירים של משאבות הסילוק יכולים להיות בפערים של 2,000 שקלים בין המוצרים לסוגיהם, וזאת עוד לפני שדיברנו על ההתקנה. מדוע יש פערים כאלו? איך יודעים שקיבלתם הצעת מחיר טובה? כמה תצטרכו לשלם בסופו של דבר? התשובות לשאלות אלו ואחרות במאמר שלפניכם.

משאבת ביוב למרתף

משאבת ביוב למרתף נקראת לפעמים גם סילוקית או משאבת סילוק. השימוש הנפוץ ביותר בה לצרכים פרטיים הוא על ידי אנשים המעוניינים להסב מרתף לכדי יחידת דיור, אך ישנם עוד שימושים פרטיים ועסקיים נוספים. בשורות הבאות נבין מהי משאבת ביוב למרתף וכיצד היא עובדת.

סילוקית לשירותים

סילוקית לשירותים היא מערכת ייעודית אשר מטרתה לאפשר חיבור של חדרי שירותים אל מערכת הביוב שנמצאת רחוק מהם או מעליהם. מדובר במוצר נחוץ וחיוני במצבים שונים אשר מאחוריו עומדות מספר יצרניות אירופאיות המשווקות על ידי יבואנים שונים בישראל.

סילוקית למרתף

קנייה של סילוקית למרתף אמנם נותנת פתרון מצוין במחיר סביר ביותר, אך עדיין מדובר בהוצאה לא מבוטלת של כמה אלפי שקלים. המשאבה אמורה לשמש אתכם באופן נאמן ואמין לאורך תקופה ארוכה, תוך שהיא מעניקה מענה איכותי והולם לצרכיכם.

משאבות סילוקית - המותג ומוצרים נוספים

סילוקית היא שם של מוצר ומותג שמאחוריו יש למעשה מספר מוצרים וחברות, המעניקים את אותו פתרון עקרוני. מדובר במתקנים המאפשרים למעשה התקנת עוד שירותים במקומות בהן אין תשתיות ראויות, ואפשר גם לחברם במספר חיבורים למדיחים כלים, מקלחות, כיורים ועוד.

סילוקית לאסלה

כאשר מדברים על סילוקית לאסלה הכוונה היא למעשה למגוון מערכות בעלות מאפיינים שונים, חלק מתאימים לאסלות רגילות ואחרים לאסלות סמויות וניתנים להתקנה נסתרת. בכל מקרה, גם אם לא מדובר במכשיר הניתן להתשקנה נסתרת, הוא קטן וקומפקטי ונמצא מאחורי האסלה, כך שאינו תופס חלל חיוני בחדר השירותים או פוגם באופן משמעותי בעיצובו.

בעיות ניקוז במרתף

מה חשוב לבדוק לפני קניית משאבת סילוק לשירותים

משאבת סילוק לשירותים

משאבת סילוק לשירותים

משאבת סילוק למרתף

טיפים לשמירה על משאבת הסילוק

משאבת סילוק לאמבטיה

טיפים לשמירה על משאבת הסילוק

הצפה במרתף: איך לנקז את המים?

מרתפים רבים סובלים מהצפות רבות מהתשתיות הקיימות. אם המצב מוכר ואתם שואלים איך לנקז את המים מהמרתף, התשובה ממוקדת בעיקר בהתקנת משאבה מיוחדת וייעודית למטרה זו.

משאבות ניקוז – אילו פתרונות הן נותנות

משאבות ניקוז הן מתקנים ייעודים שמאפשרים חיבור של שירותים, כיורים מקלחות ועוד גם במקומות שבהם לא קיימת הכנה למערכת הביוב, וכאשר קו הביוב עובר במפלס גבוה או במרחק אופקי ניכר מהמבנה. בשורות הבאות נספר על המשאבות הללו, כיצד הן פועלות ואילו פתרונות הן נותנות.

מחיר התקנת סילוקית

כמעט תמיד התקנת סילוקית מהווה פתרון עדיף מבחינה כלכלית, ולעיתים קרובות אף הפתרון היחיד, לצרכי העברת מים מיחידות שונות אל קווי ביוב העוברים במרחק אופקי ואנכי מהן. יחד עם זאת, גורמים שונים גובים עבור התקנת סילוקית מחיר שונה, וחשוב לבצע את הבחירה ביניהם באופן מושכל.

סילוקית לכיור

כאשר יוצרים יחידת דיור חדשה בקומה התחתונה של הבית, יש שני דברים שאי אפשר להתפשר עליהם: שירותים והמטבח. אם אין שירותים ומטבח ביחידה החדשה הרי שהיא לא יכולה באמת לעמוד בפני עצמה, ומכאן שיהיה קשה להשכיר אותה לאדם שיצטרך לחלוק אתכם את הקומה שלכם, והיא גם לא תיתן מענה מניח את הדעת לילד או לכל בן משפחה שיגור בה.

מה חשוב לבדוק לפני שקונים משאבת סילוק לשירותים?

מה חשוב לבדוק לפני קניית משאבת סילוק לשירותים

קבלו ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ והצעה התקשרו עכשיו לטלפון 077-2319912

התקשר עכשיו!

בניית אתרים NTT | כל הזכויות שמורות